MikroPro.NET Web hosting 8 yıldır, kaliteli ve sorunsuz hizmet vermektedir...

MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET

www.mikroPro.NET Sitesi Gizlilik ve Güvenlik İlkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri Invest Grup Bilişim Hizmelkeri LTD. Şti. tarafından, Mikropro.NET'in gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler MikroPro.NET web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.mikroPro.NET  adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir.
Kredi kartı ödemeleriniz Garanti Bankası Sanal Pos aracılığı ile yapılacaktır. Sitemizde ve veritabanımızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri tutulmayacak ve saklanmayacaktır.

Herhangi bir mağazadan kredi kartınız ile yaptığınız alışveriş ile sitemizden yapacağınız alışveriş arasında herhangi bir fark yoktur.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir. 

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3-Sunucularımızda Fedora Linux 3 Web Server teknolojisi kullanılmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Yedekleme ve Veri Güvenliği

Sunucularımızda barınmakta olan tüm web siteleri ve diğer hizmetlere ait tüm bilgiler doğabilecek donanım arızaları ve sistem çökmelerine karşın düzenli olarak yedeklenmektedir. Ancak web sitesi ve diğer bilgi sahiplerinin, kendi sorumlulukları altında bulunan dosyaların hatalı değiştirilmesi, zarar görmesi veya kaybolması durumlarında isteğe göre geri yüklemeyi kapsamamaktadır. Sistem yedeklerinde oluşabilecek olası bir arızaya karşı, müşterilerimizin kendi yedeklerini bulundurmaları gerekmektedir.

MikroPro.NET Web Hosting sitesinden hizmet alanlar bu kuralları kabul etmiş sayılır.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Bir Invest Grup kuruluşudur © 2001/2020 Bütün hakları saklıdır.
Web Hosting / Web Barındırma / Web Tasarım Hizmetleri Seri ilan sitesi (ücretsiz) Hediye, Çekiliş, Kampanya, Yarışma, Promosyon, İndirim, Fırsat ve Çekiliş Sonuçları FirsataBak.com - Uygun fiyatlı tek ürün satış sitesi Gezi, Mekan, Hatıra ve Bilgilendirme Portalı Kentport.Com
 
  Cep telefonu ilan sitesi (ücretsiz) Haber bul, haber ara, gazete ara, gazete haberi bul! URL Kısaltma, Uzun web adreslerini kısaltın