MikroPro.NET Web hosting 8 yıldır, kaliteli ve sorunsuz hizmet vermektedir...

MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET MikroPro.NET

MikroPro.NET sitesinden almış olduğunuz hosting hizmetini başlangıcından sonraki 15 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz alan adı (domain) hizmetini uluslararası alan adı kurallarına göre iptal edemez veya isim değişikliği yapamazsınız.

İadesini talep ettiğiniz ürün için destek@mikropro.com adresine mail atabilir ya da 0 312 4392149 numaralı telefondan satış yetkilisi ile görüşebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme eksiksiz olarak size iade edilecektir.

Türkiye Kanunlarınca yasak olan içeriğe sahip olan sitelerin yayınları durdurulur. Ödeme iadesi yapılmaz, alınmış olan hizmet farklı bir amaç için kullanılabilir.

Tüm sorularınız için destek@mikropro.com adresine mail atabilir veya gün içinde 0 312 4392149 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

MikroPro.NET Web Hosting sitesinden hizmet alanlar bu kuralları kabul etmiş sayılır.
 
Bir Invest Grup kuruluşudur © 2001/2020 Bütün hakları saklıdır.
Web Hosting / Web Barındırma / Web Tasarım Hizmetleri Seri ilan sitesi (ücretsiz) Hediye, Çekiliş, Kampanya, Yarışma, Promosyon, İndirim, Fırsat ve Çekiliş Sonuçları FirsataBak.com - Uygun fiyatlı tek ürün satış sitesi Gezi, Mekan, Hatıra ve Bilgilendirme Portalı Kentport.Com
 
  Cep telefonu ilan sitesi (ücretsiz) Haber bul, haber ara, gazete ara, gazete haberi bul! URL Kısaltma, Uzun web adreslerini kısaltın